NoctoFight

NoctoFight

Atak ASG albo Paintball przy użyciu noktowizorów


NoctoFight

    Jako jedyni w Polsce dajemy Ci możliwość doświadczyć niezwykłej, nocnej rozgrywki z noktowizorami. Zbierz ekipę i wyrusz na ekstremalną misję dla prawdziwych twardzieli!
    Wojskowe doświadczenia z pola bitwy, oraz znajomość potrzeb ludzi zdobyta podczas kilkuletniego prowadzenia rozgrywek ASG pozwoliły stworzyć nam niezwykłą usługę. Chcemy żebyś poczuł się jak elitarny żołnierz. Zobaczył wojnę widzianą jego oczami. Chcemy wprowadzić Cię w świat strategii wojennej i taktyki pola bitwy.


Noktowizor

    Monokular noktowizor przystosowany do działań piechoty. Szeroki kąt widzenia oraz wmontowany iluminator podczerwieni pozwalają na swobodne działanie nawet w całkowitej ciemności. Mocowany do oporządzenia na głowie pozwala na ciągłą obserwację pola bitwy pozostawiając obie ręce wolne i nie powoduje utrudnień przy celowaniu i poruszaniu się z bronią. Masa noktowizora wynosi jedynie 300g i nie obciąża głowy ani szyi. Posiada on także wbudowaną możliwość regulacji ostrości oraz korekcji wady wzroku.

noktowizor do Paintball lub ASG

    Doświadczenia na polu bitwy wskazują jednoznacznie, że używanie noktowizora tylko na jednym oku daje żołnierzom piechoty najlepsze wyniki. Światło eksplozji lub wystrzału z karabinu często prześwietla noktowizor wyłączając go z działań na chwile lub nawet na stałe. W dodatku obraz z noktowizora lekko zakłamuje odległość. Podczas biegu po nierównym terenie utrudnia to sprawne poruszanie się. W takich sytuacjach żołnierz może patrzeć drugim, gołym okiem co, w warunkach bojowych może nawet uratować mu życie.


NoctoFight:

 - noktowizor (waży tylko 300g)
 - uprząż do noktowizora na głowę
 - karabin z pełnym magazynkiem (aż 500 kulek!)
 - pełny mundur (spodnie i bluza)
 - okulary ochronne
 - uzupełnienie magazynka - 10 zł
 - 4 godziny niezapomnianych wrażeń.


Rozgrywka NoctoFight w Lublinie:

NoctoFight - 250 zł za osobę

Rozgrywka NoctoFight w Warszawie:

NoctoFight - 280 zł za osobę

Regulamin rozgrywek NoctoFight dostępny tutaj - Regulamin

Gracz paintball z noktowizorem

Partnerzy